DC-Universe

dc-universe
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Facebook
Legutóbbi témák
Tim xx Starfire×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Hétf. Okt. 05, 2015 9:59 pm

Tim xx Starfire×××××××××××××××
Starfire Szer. Szept. 09, 2015 5:47 pm

We are Grounders×××××××××××××××
Vendég Szer. Aug. 26, 2015 2:09 pm

The Change×××××××××××××××
Vendég Vas. Aug. 02, 2015 11:53 am

Agent of Shield×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Kedd Júl. 14, 2015 8:39 pm

Hiányzásnapló×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Pént. Júl. 03, 2015 11:19 am

Aktuális kalandok×××××××××××××××
Admin Hétf. Jún. 22, 2015 2:20 pm

Nanda Parbat - a Démonok feje előtt×××××××××××××××
Ra’s al Ghul Pént. Jún. 19, 2015 7:03 pm

Palmwoods - where your dreams come true×××××××××××××××
Vendég Csüt. Jún. 18, 2015 2:44 pm

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szer. Május 27, 2015 9:29 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 i'm the catwoman babe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, Darling! You can call me
Selina Kyle
Selina Kyle
×× postok : 95
×× hírnév : 3
×× csatlakozás : 2015. Apr. 25.
×× kereslek : ♦️ my hero
×× tartózkodási hely : ♦ on the roof
×× foglalkozás : ♦ diamond thief
×× beállítottság : ♦ badass bitch
×× : i'm the catwoman babe Tumblr_n23l44AWzt1sgzlgyo4_500
i'm the catwoman babe VFZBNfV


i'm the catwoman babe Empty
 #1•• Témanyitási'm the catwoman babe   i'm the catwoman babe EmptySzomb. Ápr. 25, 2015 5:43 pm

Selina Kyle
catwoman, sel ×× 25 ×× anti-hero ×× adelaide kane

Jellem: Selina Kyle egy visszafogott, kedves aranyos lány, aki sokat segít, mégis magabiztos, és céltudatos. Igen, így jellemez mindenki, mintha ismernének, pedig semmit sem tudnak rólam. Nem ismernek engem, csak a külcsínyt látják, amivel igyekszem elfedni a bennem dúló hatalmas vágyakat, amik nem hagynak nyugodni. Igen, nem vagyok egy egyszerű eset, ezt mindenki tudja, aki valójában ismer, de nem is akarok az lenni. Amikor épp nem segédkezem a saját kis állásomban, akkor egy csini latexruhában múlatom az időmet, és akkor vagyok igazán önmagam. Olyankor el tudom engedni magamat, nem kötnek a szabályok, vagy az, hogy valaki elítél, bár ez nem szokott érdekelni. A magam ura vagyok, ha épp a cicalány ruhámban vagyok, és ezt senki sem veheti el tőlem. Szerintem olyankor mosolygok a legtöbbet, vagyis inkább a legigazabban, és a furcsa vágyaimat is kiélem. Nem sok ilyen van, de egyik legnagyobb, hogy nekem az összes csillogó csecse-becse kell, és egyszer Batmant is megszerzem. Ha akarja, ha nem. Akaratos lennék? Talán egy kicsit igen, de láttátok már, hogy néz ki? Szerintem nyugodtan lehetek akaratos.

Képesség: Nincsenek képességeim, csak egy adottságom, amivel empatikus kapcsolatot tudok kiépíteni minden macskával, és pluszban még irányítani is tudom őket. Ez persze nem olyan, hogy azt mondom a cicusnak, hogy ide, akkor mint egy nyamvadt kutya jön utánam, csak ha erősen szuggerálom őket, akkor elindulnak arra. Az sajnos már nem biztos, hogy oda is érnek, de elindulnak, mondjuk az sem biztos, hogy eljutnak a végcélukig, de nem ez a fontos.
Képzett tornász vagyok, kecses, mozdulataim vannak, olyan puhán lépek, mint egy igazi macska a kis párnácskáin, olyan hajlékony is a testem, mintha alig lennének csontjaim. Pont ez az, ami segít nekem, ha közelharcra kerül a sor, mert nagyon könnyen mászok át kis helyeken, és gyorsan is teszem, amit sokan hirtelen fel sem tudnak fogni.
A ruházatom magába foglal erős karmokat, és rugós, acél hegymászótűket, amik nagyon sokat segítenek abban, hogy olyan profi betörő legyél, amilyen vagyok. Nem különleges dolog, de nekem ez a legnagyobb képességem.




Életem története
blondie ×× legálisan iszom ×× 5-6 év ×× nope

Az eső csak úgy ömlik, mindent eláraszt, a tetőtéren, már centikre áll a víz, de nem úgy tűnik, hogy egyhamar abba akarná hagyni. Mintha tényleg sírnának a felhők, és hatalmas bánatuk lenne, amin most még egy szép szivárvány látványa sem segítene. Fuh ez mennyire költőire sikeredett, pedig csak ki akartam fejezni, hogy szakad az eső, és rosszul vagyok ettől. Utálom az esőt, nem csak azért, mert a hajam tönkremegy, pedig az is nagy szó. Az a bajom ezzel, hogy ennyire gusztustalanul nedves, amitől én is nedves leszek, és még gusztustalanabb ettől ez a valami. Tudom, hogyha fürdök az is víz, de arra fel vagyok készülve, és én is azt akarom, na de így. Nem értem miért most kell esnie, most, amikor követni tudnám ezt a bőregeret, és talán meg is leshetnem különleges pillanatokban. De nem, erre esélyem sincs, mert ez a szar esik, és a frászt hozza rám, mindig mikor hozzámér. Nem vagyok macska, tudom, nem is azért csinálom, hanem mert utálom, egyszerűen utálom. Nem biztos, hogy ez normális, de manapság nem is találni normális embereket, mindenhol pszichopata őrültek vannak, ezekhez képest én egy ártatlan fehérbárány vagyok, nem egy fekete macska.
Én már csak arra várok, hogy elálljon az eső, hogy kimehessek a rejtekemből, ami azt a célt szolgálja, hogy ne ázzak el. Persze a bőregeret ez nem érdekli, ő ugyanúgy járkál, na meg most is itt áll ezen a bizonyos tetőn, és nézi lent a város lakóit. Hogy szorult belé ekkora vágy, hogy megvédje a szánalmas embereket, akik nem tudnak magukra vigyázni. Én a helyében már feladtam volna, hiszen köszönetet nem igen szokott kapni érte, sőt sokszor még ellene is vannak, és bántják, leginkább szavakkal, de akkor is. Az embereknek kellenek a hősök, de elzárkóznak minden újtól, és elrontják a helyzetet a nyavalygásukkal. Én nem védeném őket, mert lehet, hogy a gyerekek meg, még talán pár ember felnéz rá, de a legtöbb. Letaszítaná innen, és megszabadítanák a maszkjától, hogy kiderítsék ki is ő, hogy aztán elrontsák a meglepetést. Nem mondom, hogy engem nem érdekel a személyazonossága, de amíg én nem tudom az övét, és ő sem az enyém, addig nyugodtan szórakozhatok vele, kiélvezve a mi kis játékunkat. Sosem hittem volna, hogy valaha is ide fogok jutni, de itt vagyok, nem a pénz hiány miatt, erről szó sincs, csak jobb megszerezni magamnak így, amit akarok, mint az, hogy cserébe adjak is valamit. Több marad nekem, nem igaz?
Batman egyik pillanatról a másikra veti le magát a tetőről, amire nagy szemekkel pislogok csak rá, bár nem olyan magas ez az épület. Követni akarom, és a kezem ki is teszem, de az eső azonnal megtalálja és a ruhámon nagy vízcseppeket okoz. Talán egy kicsit fújtatok is rá, megeshet, de gyorsan vissza is húzom a kezem. Így nem tudom követni Batmant, és nézni a hátsófelét, ahogy előttem van... franc. Mondtam már, hogy utálom az esőt?

Vissza az elejére Go down
Hello, Darling! You can call me
Lois Lane
Lois Lane
×× postok : 23
×× hírnév : 4
×× csatlakozás : 2015. Apr. 25.
×× kereslek : My home, my love, my hero
i'm the catwoman babe Tumblr_nb5pbzl7a21r1qfqqo7_r2_250
×× tartózkodási hely : Metropolis
×× foglalkozás : Újságíró / Oknyomozó Riporter
×× beállítottság : Haláli
×× : i'm the catwoman babe Tumblr_lj98ixS0ZC1qdbjlno1_500


i'm the catwoman babe Empty
 #2•• TémanyitásRe: i'm the catwoman babe   i'm the catwoman babe EmptyKedd Május 12, 2015 10:16 am

Elfogadva!

Hello cicamica. A lapod természetesen kifogástalan, tetszik, hogy igazi vadmacska vagy. Batmannek mennyire fog azt majd meglátjuk. Mindenesetre ne ereszd ki a karmaidat túlságosan ha együtt vagytok Very Happy.
Vissza az elejére Go down
 

i'm the catwoman babe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC-Universe :: Ami még kell :: Akik már a tagjaink :: Anti-heroes-