DC-Universe

dc-universe
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Facebook
Legutóbbi témák
Tim xx Starfire×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Hétf. Okt. 05, 2015 9:59 pm

Tim xx Starfire×××××××××××××××
Starfire Szer. Szept. 09, 2015 5:47 pm

We are Grounders×××××××××××××××
Vendég Szer. Aug. 26, 2015 2:09 pm

The Change×××××××××××××××
Vendég Vas. Aug. 02, 2015 11:53 am

Agent of Shield×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Kedd Júl. 14, 2015 8:39 pm

Hiányzásnapló×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Pént. Júl. 03, 2015 11:19 am

Aktuális kalandok×××××××××××××××
Admin Hétf. Jún. 22, 2015 2:20 pm

Nanda Parbat - a Démonok feje előtt×××××××××××××××
Ra’s al Ghul Pént. Jún. 19, 2015 7:03 pm

Palmwoods - where your dreams come true×××××××××××××××
Vendég Csüt. Jún. 18, 2015 2:44 pm

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szer. Május 27, 2015 9:29 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jack Napier

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, Darling! You can call me
Jack Napier
Jack Napier
×× postok : 4
×× hírnév : 0
×× csatlakozás : 2015. May. 11.
×× tartózkodási hely : Mikor hol... Harlennel együtt
×× foglalkozás : Robbantgatás
×× beállítottság : Rossz
×× : Jack Napier Joker-Tosses-Knife-to-Other-Hand-The-Dark-Knight


Jack Napier Empty
 #1•• TémanyitásJack Napier   Jack Napier EmptyKedd Május 12, 2015 7:50 pm

Jack Napier
Joker ×× 30 ×× villains ×× Heath Ledger

Képesség: Őrült személy vagyok, aki minden esestben imád robbantgatni és jelen pillanatban pszichopata.




Ismerd meg a jellemem
"Nem nézünk többé az ágyunk alá, hogy rejtőzik-e ott szörny; mert rádöbbentünk, hogy a szörnyek bennünk lakoznak."

Igazából, egy őrült pszichopata robbantós mániákus fószer vagyok. Sokszor vagyok kiszámíthatatlan, de ugyan akkor nagyon csavaros az észjárásom. Bűnöző vagyok és voltam már börtönbe ami a legnagyobb szerencsém az az, hogy elmeállapotom mindig segített nekem megóvni a törvényes eljárásoktól. Gyakran szövetkezek Batman egyéb ellenségeivel. Persze, mindig jó tervetek eszelek ki amik lehetnek ötletesek, de nagyon halálosak. Sőt mi több ha bűnözésről van szó, vagy csak egy egyszerű vegyi anyag összeállításáról akkor, már neki állok agyalni. Gyakran megesik, hogy személyiség zavarom van. Gyűlölöm a jogszabályokat nem tisztelem sőt, semmilyen szabályt nem tisztelek általában ilyenkor megyek bankot rabolni, amit egyszerűen imádok. Megesik, hogy hazudok esetleg másokat megtévesztek bizonyos okokból, vagy hagyom hogy rossz útra menjen. Mindig kiszámíthatatlan vagyok, soha ne bízz bennem, még akkor sem amikor igazat adok na jó ez vicc, mert soha nem mondok igazat. Engem nem érdekel mások testi éppen lelki állapota és főleg az enyém sem. Nem szeretek másokkal törődni még akkor, sem amikor felrobbantottam egy kórházat. A legkisebb legbrutálisabb vicceket általában halálos tragédiává tudom változtatni. Nincsenek barátaim és egyetlen, egy rossz szóért is képes lennék ölni és hogy mi a rossz azt csak is én tudom a legjobban. Szeretek titokzatos ember lenni és szerintem már az is vagyok.Őrült személy vagyok, aki minden esetben imádok robbantgatni és emellett pszichopata. Kiváló vegyész vagyok és bűnözőzseni.
Életem története
SKH D ×× Szerinted? ×× Vannak bőven ×× Ez az egy

Miután bent voltam pár évig az elmegyógyintézetben pontosabb nevén az Arkhamban; mindenkinek azt mondtam, hogy nyaralni megyek oda, pedig nem is. Leginkább a terveimet szövögettem, már persze ha van is rá okom, mert mindenre van ok és magyarázat. Az egyik pszichológusom lett Dr. Harleen Quinzel. Később aztán minden egyes alkalommal ő segített nekem megszökni és tönkre tenni Batman tervét. Igen... Harleen mindenben és a lehető legjobb  csaj, akit ismerek. Szinte majdnem mindenben ő segít, csak amikor kell. Miután új pszichológusnőként megjött az Arkhamban, először elsőnek engem hívott be magához. Bezárta maga mögött az ajtót és lefeküdtem a székbe majd láttam, hogy a kezében a mappa és jegyzetel. Aztán először Dr. Harleen kezdte a mondókáját.
- Első személyes beszélgetés. -  Hm… meglehetősen, némi őszinte válasz hangzott a lányból.
- Akkor én vagyok az első? Tudja, mit mondanak: Soha nem felejti el az elsőt. Igyekszem emlékezetessé tenni. - Hangzott el a meghitt válasz ismételten tőlem és a számat széles mosolyra húztam.
- Oh, már megtette. Mondja, miért teszi amit tesz? - Erre felhúzom a szemöldököm. Komolyan nem ismer engem? Mintha nem tudná, hogy én lennék Joker. Majd kérdezek tőle valamit.
- Ön szerint miért teszem? - Teszem fel a kérdést, a szemem rámeresztve.

- A hírnévért, a közismertségért, a tömegből való kitűnés iránti vágy miatt? Elvetemült humorérzék okán. - Erre fel nagyon meglepődtem. Szinte éreztem, hogy valami ilyesmit fog tőlem kérdezni, de nem gondoltam rá. De eltalálta.
- Jó! Hogyan ismert ki, doki? Évek alatt számos doktor fordult meg itt, de egyikük sem volt olyan ügyes, és ha szabad mondanom... gyönyörű, mint maga... - Hihetetlen, hogy ezt mondtam neki! De most tényleg a valóságot hallja tőlem és nem játszok vele. Most nem! Azt mondtam neki, hogy gyönyörű mert tényleg sokkal jobb, mint az eddigi pszichológusaim mint akik eddig valaha vizsgáltak engem.
- Igazán? Oh, maga csak játszik velem. - Lehet, hogy játszok vele; de most neki képtelen lennék hazudni úgy érzem. Bár... sose lehet tudni, hogy mikor mondok igazat.
- Nos, ezt sosem tudja meg hacsak... - Hirtelen elharaptam a mondatot, majd nagyon szélesre húztam a számat és a dokinőt néztem.
- Hacsak mi? Árulja el! - Rám nézett, de hiába! Nem mondtam neki semmit. Hallgatok, mint a sír; de majd úgy is a későbbiekben megtudja ha eljött az ideje.

Vissza az elejére Go down
Hello, Darling! You can call me
Admin
avatar
×× postok : 51
×× hírnév : 1
×× csatlakozás : 2015. Apr. 23.
×× kereslek : •• Join to the Dark Side, we have cookies! We have cookies
×× tartózkodási hely : •• in the universe
×× foglalkozás : •• made this forum
×× beállítottság : •• true neutral
×× : Jack Napier Tumblr_m32a460n0Z1r6b9rbo1_500


Jack Napier Empty
 #2•• TémanyitásRe: Jack Napier   Jack Napier EmptyPént. Május 15, 2015 5:56 pm

Elfogadva!

Nos kedves Joker! Engem ért a megtiszteltetés, hogy elolvashassam a lapodat és elfogadjalak. Pár dolgot utólagos engedelmeddel - színek, elgépelések, stb. - javítottam a lapon, hogy ezzel már ne húzzuk az időt. Meg kell mondjam örülök, hogy mint első gonosztevő megérkeztél az oldalra és remélhetőleg a teljes Bat-family agyára fogsz menni. Én mondom, kellenek még oly bomlott elmék, mint te... akik már szinte művészi szintre fejlesztették a gonoszkodást. No persze ehhez nem kevés őrületre is van szükség, aminek valljuk be nem vagy híján.

Először furán néztem, sok helyütt értelmetlen mondatokkal tűzdelt előtörténetedet és jellemleírásodat, de aztán megvilágosodtam... egy ép elmétől elvárhatnám eme dolgokat, te viszont hát finoman szólva nem vagy épp komplett. Így arra jutottam, hogy talán az önkifejezéssel is vannak gondjaid és talán csak egy másik hasonlóan bomlott elme lehet az, aki megérti szándékaid. Remélem, hogy mielőbb magadba bolondítod Harleent. Szívesen nézném végig, ahogy a doktornőn is eluralkodik az általad gondosan adagolt őrület; hogy utána együtt szabadítsátok el a káoszt és a pusztulást Gotham városában!

U.I.: Jason üdvözletét küldi... na nem a maszkos, baseballütős... a Smallville-i, akivel remélhetőleg hamarosan már személyesen is találkozni fogsz. Wink
Vissza az elejére Go down
https://dc-universe.hungarianforum.com
 

Jack Napier

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Játszópartner kereső

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC-Universe :: Ami még kell :: Akik már a tagjaink :: Villains-