DC-Universe

dc-universe
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Facebook
Legutóbbi témák
Tim xx Starfire×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Hétf. Okt. 05, 2015 9:59 pm

Tim xx Starfire×××××××××××××××
Starfire Szer. Szept. 09, 2015 5:47 pm

We are Grounders×××××××××××××××
Vendég Szer. Aug. 26, 2015 2:09 pm

The Change×××××××××××××××
Vendég Vas. Aug. 02, 2015 11:53 am

Agent of Shield×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Kedd Júl. 14, 2015 8:39 pm

Hiányzásnapló×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Pént. Júl. 03, 2015 11:19 am

Aktuális kalandok×××××××××××××××
Admin Hétf. Jún. 22, 2015 2:20 pm

Nanda Parbat - a Démonok feje előtt×××××××××××××××
Ra’s al Ghul Pént. Jún. 19, 2015 7:03 pm

Palmwoods - where your dreams come true×××××××××××××××
Vendég Csüt. Jún. 18, 2015 2:44 pm

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szer. Május 27, 2015 9:29 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 The Red Viol

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, Darling! You can call me
Willow Skyler Lafeyson
Willow Skyler Lafeyson
×× postok : 2
×× hírnév : 0
×× csatlakozás : 2015. Jun. 05.
×× kereslek : my fiance
×× tartózkodási hely : || mindenhol ott vagyok
×× foglalkozás : || világuralmi tervek szövögetése
×× beállítottság : || főgonosz
×× : The Red Viol  Tumblr_n3xnrmlGsI1qapotyo7_r1_250


The Red Viol  Empty
 #1•• TémanyitásThe Red Viol    The Red Viol  EmptyPént. Jún. 05, 2015 10:08 pm

Willow Skyler Lafeyson
Will, Viol ×× 23 ×× villain×× Rachel Bilson

Képesség: Talán mondhatom egyfajta képességnek azt, hogy tehetséges hazudozó és gyakorló pszichopata vagyok. Gyerekkoromban vonzott a kínzás, imádtam hallgatni, ahogyan a kutyák nyüszítenek, vagy ahogyan az illetékes dadusom sírva könyörög. Ez már csak ilyen. Ami pedig a hazugságot illeti, mint a vízfolyás. De most komolyan. Simán belehazudnék magának az istennek a szemében is, persze, ha létezne. A harmadik dolog, amit talán a képességemnek mondhatok, vagy épp a tehetségemnek az az, hogy kivételesen jó a csáberőm. Így sok mindent elérhetek még, ha akarok.




Ismerd meg a jellemem
Az, hogy a cica dorombol, nem jelenti azt, hogy nem csikarja ki a szemed

A külsőmről talán nem nagyon kell beszélnem, hiszen itt vagyok, és remélem mindenkinek jó a szeme ahhoz, hogy lásson. Ami a belsőmet illeti, sokkal összetettebb mint azt első ránézésre rólam bárki is gondolná. Mondhatnám, hogy nehéz gyerekkorom volt, apámat még kislány koromban lecsukták mert rajtakapták adócsaláson, anyám pedig onnantól kezdve összeállt minden egyes gazdag pasassal, hogy el tudjon tartani. Vagy mondhatnám, hogy egy gyermekotthonban nőttem fel, ott is születtem, imádtam falni a könyveket, de mikor kikerültem onnan kénytelen voltam a testem árulásából megélni. De vajon melyik lehet az igaz? Valójában egyik sem. Igazából a jellememet én magam formáltam, nem sok köze volt hozzá, az amúgy egész kellemes gyerekkoromnak. Ha azt mondom, hogy ravasz vagyok, és igen jó a logikám akkor talán kicsit keveset is mondok. Szeretek az emberek előtt járni néhány lépéssel és figyelni, ahogyan újra meg újra elbuknak. Imádom, a halandók szenvedését, ez felderíti sötét lelkemet. Egyetlen olyan ember létezik ezen a földön, aki iránt talán érzek is valamit, és az Patrick. A férfi, aki mindig mellettem volt, fiatal korom óta, és aki halálosan szerelmes belém, elmondása szerint. Én őszintén nem tudom megmondani, mit is érzek valójában. Hogy ez szerelem-e vagy puszta ragaszkodás? Nehéz kérdés.
Életem története
Ariana ×× 18 ×× 3 év ×× egyenlőre egyedül dolgozom

Az ágyamban feküdtem, egyedül voltam, tudtam, hogy nincsen ott mellettem, hiszen tegnap este el kellett mennie. Félő volt, hogy elkapják, nem volt választása, mégsem akartam, hogy itt hagyjon, magamban. Így egymagam voltam, nem akartam társaságot az is igaz, csak hiányzott a jelenléte. Sosem voltam kibékülve az emberekkel, ő mégis olyan volt nekem, mint egy támasz, egy kapaszkodó, aki mindig ott volt, ha menekülni akartam valahonnan. Őszintén sosem tudtam volna megmondani, hogy szeretem-e, vagy csak megszoktam, hogy nem tudom levakarni, de hiányzott. Az, hogy mellettem szuszogjon reggelente, az, hogy átölelje a vállamat, és az, hogy folyamatosan elárasszon a kérdéseivel.
Patrick, a vőlegényem, most nincs itt, elment, mert menekülnie kellett a törvény elől, miattam. Azért, mert én el akarom érni az igazi célomat, és meg akarom ölni őt, az éjszaka hősét, akit mindenki csak úgy ismer Batman, a denevér. Mekkora kamu név ez, egy hősnek. Véget akarok vetni ennek az egésznek, hogy a város folyton folyvást csak menekül valami ellen, mert ez a fekete emlős, egyfolytában megment mindenkit. Ez így nem igazságos. Ha nem lennének gonoszok, akkor nem létezne jó. Be fogom fejezni, amit az apám egykor, annak idején elkezdett, és egyúttal bosszút állok a haláláért.
Szóval egymagam voltam, Patrcik valahol, az Arab félszigeten bujkált, egy csapat jól kiképzett katonával, akik a családom emberei voltak. Mindent megtettem azért, hogy legalább őt biztonságban tudjam, hiszen rám nem gyanakszik senki. Eddig, és igazából nem is fog, mert ahhoz túl jól játszom a szerepemet. És nem is fogok belőle kizökkenni, tulajdonképpen ezért jó az, ha az embernek nincsenek hozzátartozói, akikhez kötődhet, ha nem kötődik senkihez, és nem tudják a személyekkel zsarolni. Így nem jöhet közbe semmi ziccer, semmi probléma, csak a tények állnak mellettünk, és senki más. Nincs vészhelyzet. És nem is akarok ilyen lehetőségeket teremteni magamnak, azért van az, hogy már hat éve járok jegyben Patrcikkal, de még mindig nem tervezek esküvőt. Az első a bosszú, s csak a második a magánélet.


Vissza az elejére Go down
Hello, Darling! You can call me
Bruce Wayne
Bruce Wayne
×× postok : 46
×× hírnév : 1
×× csatlakozás : 2015. May. 11.
×× tartózkodási hely : Gotham City
×× foglalkozás : üzletember
×× beállítottság :
×× : The Red Viol  Tumblr_m8h5i3eBQK1qeiocm


The Red Viol  Empty
 #2•• TémanyitásRe: The Red Viol    The Red Viol  EmptyPént. Jún. 05, 2015 10:51 pm

Elfogadva!

Úgy látszik egy újabb gonosz, ám de izgalmas lélek jelenik meg Gothamban és úgy érzem nekem még sok melóm lesz veled kapcsolatosan..na, de nem is akarom tovább húznia szót, akkor hát csapjuk bele a lecsóba! A jellemleírás lényegre törő és tökéletes.Meg szerettem már ekkor a karaktert, még akkor is ha egy nagy manipulátor. Aztán a belső-külső leírás is egészen jóra sikerült, még akkor is ha a külsőről nem írtál sok dolgot, de nem is volt muszáj. A történetes rész ugyan csak nagyon tetszett. Remélem Patrick és közted a jövőben a dolgok jobbak lesznek és kitalálod, hogy mit is érzel iránta. De nem is akarok több dolgot ondani, inkább menjél foglalózni és játszani! Ja és ha mindkettőknek lesz ideje egy közös játékot én nagyon szeretnék.
Vissza az elejére Go down
 

The Red Viol

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC-Universe :: Ami még kell :: Akik már a tagjaink :: Villains-