DC-Universe

dc-universe
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Facebook
Legutóbbi témák
Tim xx Starfire×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Hétf. Okt. 05, 2015 9:59 pm

Tim xx Starfire×××××××××××××××
Starfire Szer. Szept. 09, 2015 5:47 pm

We are Grounders×××××××××××××××
Vendég Szer. Aug. 26, 2015 2:09 pm

The Change×××××××××××××××
Vendég Vas. Aug. 02, 2015 11:53 am

Agent of Shield×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Kedd Júl. 14, 2015 8:39 pm

Hiányzásnapló×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Pént. Júl. 03, 2015 11:19 am

Aktuális kalandok×××××××××××××××
Admin Hétf. Jún. 22, 2015 2:20 pm

Nanda Parbat - a Démonok feje előtt×××××××××××××××
Ra’s al Ghul Pént. Jún. 19, 2015 7:03 pm

Palmwoods - where your dreams come true×××××××××××××××
Vendég Csüt. Jún. 18, 2015 2:44 pm

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szer. Május 27, 2015 9:29 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 starfire && conner && raven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, Darling! You can call me
Rachel Roth
Rachel Roth
×× postok : 5
×× hírnév : 0
×× csatlakozás : 2015. May. 26.
×× kereslek : Π my humor
×× tartózkodási hely : Π teen titan tower
×× foglalkozás : Π world saver
×× beállítottság : Π i think i'm God
×× : starfire && conner && raven Tumblr_mg8pu7eDRi1s2b224o1_500
starfire && conner && raven VXkfL3t


starfire && conner && raven Empty
 #1•• Témanyitásstarfire && conner && raven   starfire && conner && raven EmptyPént. Május 29, 2015 10:15 am






let's fly



Elvileg nekem tudnom kellene repülni, vagyis tudok, a levitálás még megy is, de ott van vége az én tudományomnak. Szeretném megtanulni, hogy kell, mert biztos sok hasznát venném, és legalább nem csak Csillag tudna repülni, mert egészen érdekes kis képességnek tűnik. Emiatt is tárgyaltuk le, hogy megtanít engem repülni, hogy végre ezzel is meglegyek és ezzel is legyen plusz egy érdekes és hasznos képességem. Nem vagyok rápörögve erre a dologra, vagyis egy kicsit igen, hiszen szeretném, ha mindent tudnék már rendesen irányítani és használni is. Ehhez persze találni kellett egy olyan helyet, ami sík, és nem veszélyes, na meg, ha nem muszáj, akkor ne is lássa senki, mert ki tudja, hogy kinek mi jut eszébe erről. Nem szeretem mutogatni magam, az álcával minden rendben van, de most mint magán ember mászunk ki oda, és segít nekem. Nem szeretek elfogadni segítséget senkitől sem, de ehhez egyedül, mintha kevés lennék. Lehet ez hülye gondolat, de mégis ezen kattog az agyam, nem félek, vagy ilyenek, csak nem megy, mintha lenne valami gát bennem, ami nem enged engem, vagy valami ilyesmi.
- Ez nem megy... nem tudom megcsinálni... - nem szoktam ilyen könnyen feladni, nem is akarom feladni, de nehezen megy. A levitálás könnyű, az megy bármikor, bárhol, de repülni már nem tudok. Nem ugyanaz a kettő, mert levitálás közben lehetetlen előre mozogni, meg ilyenek, de ezzel meg menni kellene, és emelkedni, meg süllyedni... nekem ez egyáltalán nem megy, ehhez béna vagyok.
- Te mire gondolsz repülés közben? - kérdezem tőle felé pillantva, mert lehet ezt rontom el. Lehet olyan dolgokra gondolok közben, amire nem kellene és nem segít. Nem én vagyok pán péter, hogy a jó dolgok felemelően hassanak rám. Lehet ezt kellene tennem, ha Csingilingnek ment, akkor nekem is menni fog, hiszen ő csak egy vacak tündér volt, én pedig egy fél démon vagyok. Csak jobb vagyok...


Vissza az elejére Go down
 

starfire && conner && raven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC-Universe :: Játéktér :: Más helyek :: A világban bárhol-