DC-Universe

dc-universe
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Facebook
Legutóbbi témák
Tim xx Starfire×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Hétf. Okt. 05, 2015 9:59 pm

Tim xx Starfire×××××××××××××××
Starfire Szer. Szept. 09, 2015 5:47 pm

We are Grounders×××××××××××××××
Vendég Szer. Aug. 26, 2015 2:09 pm

The Change×××××××××××××××
Vendég Vas. Aug. 02, 2015 11:53 am

Agent of Shield×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Kedd Júl. 14, 2015 8:39 pm

Hiányzásnapló×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Pént. Júl. 03, 2015 11:19 am

Aktuális kalandok×××××××××××××××
Admin Hétf. Jún. 22, 2015 2:20 pm

Nanda Parbat - a Démonok feje előtt×××××××××××××××
Ra’s al Ghul Pént. Jún. 19, 2015 7:03 pm

Palmwoods - where your dreams come true×××××××××××××××
Vendég Csüt. Jún. 18, 2015 2:44 pm

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szer. Május 27, 2015 9:29 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Pamela Isley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, Darling! You can call me
Pamela Isley
Pamela Isley
×× postok : 4
×× hírnév : 0
×× csatlakozás : 2015. May. 28.
×× foglalkozás : Rosszkislány
×× beállítottság : Rossz
×× : Pamela Isley Poison-ivy-batman-vs-superman-the-top-5-potential-villains-jpeg-38032


Pamela Isley Empty
 #1•• TémanyitásPamela Isley   Pamela Isley EmptyCsüt. Május 28, 2015 3:00 pm

Pamela Isley
Poison Ivy/ Méregcsók ×× 26 ×× Villains ×× Amy Adams

Képesség: Egy baleset után a botanikai laboromban a különböző vegyszerek és növényi mérgek ahelyett, hogy a kórházba küldtek volna beleivódtak a szervezetembe ezzel elindítva egy mutációt a szervezetemben. Nyálmirigyeimben termelődő testnedv mérgező mások szervezetének, míg az én gyomorsavam illetve bőröm könnyedén megbírkózik vele. 2 év alatt megtanultam szabályozni, hogy mikor termeljen mérget a szám és mikor ne.
Képessé váltam a növények manipulálására, regenerálására, a fejlődésük felgyorsítására. Képes vagyok uralmam alatt tartani őket.
Bőröm különleges feromonport termel, ami mindkét nem számára csábítóan, izgatóan hat.




Ismerd meg a jellemem
So many people to kill... so little time.

Egy senki voltam. Egy kis okostojás, aki hiába lett kiváló biológus valahogy nem igazán jött be neki az élet. Egy isten háta mögötti kis üvegházas laborban kísérletezhettem, de senki sem fűzött hozzám komolyabb reményeket. Bennem pedig lassan megérett, fortyogott az öngyilkosság gondolata. Család, barátok, szerelem és célok nélkül nem volt mint veszítenem.
A sors fintora volt azonban, hogy nem haltam meg. Erős lettem, és a lelkem olyan szintű torzulásnak indult, hogy saját magamra is nehezen ismernék rá a múltamból. Egyetlen cél vezérel, ami nem más mint megszerezni mindent, ami eddig nem jutott nekem. Nem vagyok Robin Hood. Nem érdekelnek a rászorulók.
Csak gyémántokat és növényeket akarok magam körül látni és azoknak a patakokban folyó vérét, akik megpróbáltak az utamba állni. Nem érzek se bűntudatot, se kínt. Sosem éreztem. Még akkor sem amikor férfiak ajkaim közé adták utolsó leheletüket.
Pusztítani fogok, rombolni, gyilkolni és hangosan nevetek majd miközben Gotham City a feledésé lesz.

Életem története
Julie ×× 19 ×× 5-6 év ×× Diana Prince

Üvegszilánkok százai lepték be testemet. Nehezen bírtam megmozdítani a karomat és ahogy megtámaszkodtam magam alatt éreztem, hogy egy nagyobb üveg több darabra morzsolódik részt miközben felsérti vékony bőrömet. Homályosan láttam. Szemüvegem után tapogatóztam a tej sűrűségű gáztól szédülve. Akárhova nyúltam csak akadályokba ütközben vagy csak ismét megvágtam magamat.
Feszítő érzés járta át az egész testemet. Pontosan tudom, hogy mik voltak azokban a kémcsövekben, amik rámborultak az egész polccal együtt. Halottnak kellene lennem, de az egyetlen, amit éreztem, hogy kapar a torkom. Halk köhögés kezdte el rázni a testemet, ami szépen lassan erősödött míg végül már levegőért kapkodva kűzdöttem silány kis életemért. Nem bírtam kibújni a polc alól. Nem láttam a kijáratot a neon villogó fényében. Minden annyira éles volt, hideg és nehéz. Amikor újra elájultam biztos voltam benne, hogy meghalok. Biztos voltam benne, hogy végre elszabadulok.
Órák teltek el anélkül, hogy megmozdultam volna. Amikor elmém tisztulni kezdett minden puha volt, frissen nyírt fű illat lengett körbe.
-Meghaltam?-nem tudom kitől vártam választ, abban sem voltam biztos, hogy akarom tudni a választ. Látásom élesedett, míg végül minden jól láthatóvá vált, pedig még a szemüvegemet sem találtam meg. Puha pázsitágy ölelt körbe és megbékéltem a ténnyel, hogy meghaltam. Kinyújtóztattam elgémberedett végtagjaimat és a kezem valami hidegnek ütközött. Hideg volt és fémes a tapintása. Lassan fordultam át a hátamra. Mindenemet levelek borították és a plafonról indákon lógott a polc, ami korábban fogságban tartott.
-Mi a..?-szívem szinte zakatolt ahogy felültem. Túléltem. Egy valóságos kis Édenkert burjánzott a kopott fehér falak és karcos üvegablakok között. Szinte éreztem ahogy minden növény lüktet körülöttem. Éreztem a bennük mozgó energiákat.
Csak lassan ültem fel, mert a fejem kegyetlenül sajgott. A normálisnál jóval több információ áramlott az ajamba és nem voltam benne biztos, hogy ez jó jel. Nehezen bírtam lábra állni és egy különös érzés fogott el, mintha minden mozgott volna velem együtt. Félelmetes érzés volt és mérhetetlenül jó.

Vissza az elejére Go down
Hello, Darling! You can call me
Starfire
Starfire
×× postok : 63
×× hírnév : 0
×× csatlakozás : 2015. May. 15.
×× tartózkodási hely : Föld
×× foglalkozás : Hős
×× beállítottság :
×× : Pamela Isley Large
Pamela Isley Tumblr_mu8lyjqGDS1r3p71oo2_500


Pamela Isley Empty
 #2•• TémanyitásRe: Pamela Isley   Pamela Isley EmptyPént. Május 29, 2015 11:37 am

Elfogadva!

Ez borzalmas! Mármint ami veled történt. Persze csak nézőpont kérdése, mert esetedben az átváltozással új kapuk nyíltak ki előtted. Sokkal erősebb lettél, nem pedig egy szürke biológus. Kár, hogy rosszra használod a képességedet. De üdv köztünk Poison Ivy, rosszalkodj egy kicsit. Wink
Vissza az elejére Go down
 

Pamela Isley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC-Universe :: Ami még kell :: Akik már a tagjaink :: Villains-