DC-Universe

dc-universe
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Facebook
Legutóbbi témák
Tim xx Starfire×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Hétf. Okt. 05, 2015 9:59 pm

Tim xx Starfire×××××××××××××××
Starfire Szer. Szept. 09, 2015 5:47 pm

We are Grounders×××××××××××××××
Vendég Szer. Aug. 26, 2015 2:09 pm

The Change×××××××××××××××
Vendég Vas. Aug. 02, 2015 11:53 am

Agent of Shield×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Kedd Júl. 14, 2015 8:39 pm

Hiányzásnapló×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Pént. Júl. 03, 2015 11:19 am

Aktuális kalandok×××××××××××××××
Admin Hétf. Jún. 22, 2015 2:20 pm

Nanda Parbat - a Démonok feje előtt×××××××××××××××
Ra’s al Ghul Pént. Jún. 19, 2015 7:03 pm

Palmwoods - where your dreams come true×××××××××××××××
Vendég Csüt. Jún. 18, 2015 2:44 pm

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szer. Május 27, 2015 9:29 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Koriand'r

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, Darling! You can call me
Starfire
Starfire
×× postok : 63
×× hírnév : 0
×× csatlakozás : 2015. May. 15.
×× tartózkodási hely : Föld
×× foglalkozás : Hős
×× beállítottság :
×× : Koriand'r Large
Koriand'r Tumblr_mu8lyjqGDS1r3p71oo2_500


Koriand'r Empty
 #1•• TémanyitásKoriand'r   Koriand'r EmptyPént. Május 15, 2015 8:39 pm

Koriand'r
Starfire ×× 21 ×× heroes ×× Holland Roden

Képesség: Képes vagyok elszívni az ultraviola erejét, s hasznosítani. Tudok repülni, valamint a saját népemnek is van különleges ereje amit szintén tudok használni. Erősebb vagyok az átlagos embereknél, s nincs szükségem sok alvásra sem.




Ismerd meg a jellemem
Mi az a Mikulás?

Milyen vagyok? Nagyon vidám, cserfes, sokat beszelő lány vagyok, akit talán naivnak találnak az emberek, de ez azért van mert nem sokat tudok még a földi lényekről. Túl sokat kell még tanulnom, viszont jó úton haladok afelé, hogy megtanuljak mindent. Annyi különböző ember van, akiket megszeretnék ismerni, hogy tanulhassak tőlük, persze vannak rossz emberek akiket nem szeretek, ő ellenük pedig megvédem ezt a helyet, ahhoz túlságosan is a szívemhez nőt rövid idő alatt, hogy a rossz emberek kezébe engedjem, örülök, hogy nem csak én gondolom így, vagyunk többen akik fellépnek a zsarnokok ellen. Az otthonomban is zsarnokoskodni akartak felettem, ezért szöktem el, nem szeretem, ha valaki erőszakoskodik velem legyen az a király aki az apám, vagy bármilyen más ember. Ha valami nem tetszik azt úgyis elfogom mondani, nem szeretem magamban tartani az érzéseimet, egy nyitott könyv vagyok az embereknek.
Életem története
Tessa ×× 20 ×× 10 év ×× Még nincs

Nem vagyok ember, nem is itt születtem a Földön hanem Tamarianban egy másik bolygón. Ez egy zárkózott közösség, nem is nagyon kerestük az emberek társaságát, vagy csak én nem tudok róla, már mindegy is, itt élek velük. De azért ne rohanjunk ennyire előre. Azért vagyok itt, mert megszöktem egy esküvőről, a sajátomról. Ne szerettem azt az alakot akit a férjemnek szántak, csak egy eszköz lettem volna, aki azért kell, hogy megállítson egy háborút. Háborút a bolygóm egy másik ellen. Hercegnőként hozzá kellett volna mennem,viszont túl fiatal vagyok ahhoz, hogy eldobjam a szabadságomat olyan valakiért aki nem is ismer. Persze a döntésemmel óriási káoszt okozhattam volna, de mivel nem keresnek úgy tűnik mégsem csináltam fatális baromságot, vagy csak találtak más megoldást, két testvérem van, a legkisebb testvéremet is hozzáadhatták a vőlegényemhez, bár ki tudja, talán sosem tudom meg.
Amikor megérkeztem fogalmam nem volt arról, hogy mit kezdjek magammal. Nem is értettem az itteniek beszédjét, aztán belebotlottam Timbe. Ő volt az áldozatom aki miatt megtanultam a nyelvet, ehhez egy csók kellett, érintés útján is megtanulhattam volna, viszont így gyorsabban befejeztem a folyamatot, mondjuk nem értettem miért nézett rám furán, ez nem megszokott dolog? Kiderült, hogy nem. Szerencsémre befogadott, először ugyan el sem akarta hinni, hogy mire vagyok képes, de bemutattam, s jobbnak látta, ha vigyáz rám. Kedves gesztusnak tartom, s próbálok is neki segíteni a bűnüldözésben, mert nem szeretem a rossz embereket akik ártatlanokat bántanak. Miért nem lehet békében élni? Sosem fogom megérteni a háború miért szükséges, nemcsak itt hanem az egész univerzumban.
Nem említettem, de nagyon sok fura állat van itt, mármint nem olyanok, mint nálunk. Mondjuk a macskák elég aranyosak, de a pókok és egerek, sikítani tudnék tőlük. De itt van nekem Tim, remélem sok ilyen fiú van aki segít a bajba jutottakon, mert az udvariatlanságot nem szeretem. Na meg persze nem tudom mi az a Mikulás, vajon létező dolog?

Vissza az elejére Go down
Hello, Darling! You can call me
Selina Kyle
Selina Kyle
×× postok : 95
×× hírnév : 3
×× csatlakozás : 2015. Apr. 25.
×× kereslek : ♦️ my hero
×× tartózkodási hely : ♦ on the roof
×× foglalkozás : ♦ diamond thief
×× beállítottság : ♦ badass bitch
×× : Koriand'r Tumblr_n23l44AWzt1sgzlgyo4_500
Koriand'r VFZBNfV


Koriand'r Empty
 #2•• TémanyitásRe: Koriand'r   Koriand'r EmptySzomb. Május 16, 2015 11:06 pm

Elfogadva!

Nos Drága, nekem jutott a megtiszteltetés, hogy elfogadjalak.
Kezdek a neveddel, amiről az a buta fűszer jut eszembe, de attól még tetszik Very Happy A pb... nehéz döntés volt, de igen, az ufó fejű sokkal jobban illik ide, plusz így megtaláltad Timet is.
A képesség, ahhoz képest, hogy nem tudtunk meg róla sokat, minden benne volt aminek benne kellett lennie, így egy szavam sem lehet, de nem is keresem a hibákat.
A jellemed tetszik, visszaadta Csillagfény/tűz jellemét, azt legalábbis, amiket a hírmorzsák és igen, a mese alapján megismertem. Nagyon kis aranyos lett.
A történeted is tömör volt, de lényegre törő, nem bonyolítottad túl, és igazat kell adnom. ha nekem választanának férjet én is más bolygóra menekülnék Very Happy A csók rész... most ez ugrott be mert valahogy el tudom képzelni, hogy Tim ilyen fejet vágott Very Happy Tetszik ez a képesség egyébként Wink
Kerek egész volt az egész, el is vagy fogadva, fuss foglalózz, aztán játssz egyet Timmel Very Happy
Vissza az elejére Go down
 

Koriand'r

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC-Universe :: Ami még kell :: Akik már a tagjaink :: Heroes-