DC-Universe

dc-universe
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Facebook
Legutóbbi témák
Tim xx Starfire×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Hétf. Okt. 05, 2015 9:59 pm

Tim xx Starfire×××××××××××××××
Starfire Szer. Szept. 09, 2015 5:47 pm

We are Grounders×××××××××××××××
Vendég Szer. Aug. 26, 2015 2:09 pm

The Change×××××××××××××××
Vendég Vas. Aug. 02, 2015 11:53 am

Agent of Shield×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Kedd Júl. 14, 2015 8:39 pm

Hiányzásnapló×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Pént. Júl. 03, 2015 11:19 am

Aktuális kalandok×××××××××××××××
Admin Hétf. Jún. 22, 2015 2:20 pm

Nanda Parbat - a Démonok feje előtt×××××××××××××××
Ra’s al Ghul Pént. Jún. 19, 2015 7:03 pm

Palmwoods - where your dreams come true×××××××××××××××
Vendég Csüt. Jún. 18, 2015 2:44 pm

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szer. Május 27, 2015 9:29 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Iris West

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, Darling! You can call me
Iris West
Iris West
×× postok : 4
×× hírnév : 0
×× csatlakozás : 2015. May. 12.
×× kor : 32
×× kereslek : Barry and his Team and Arrow Team
×× tartózkodási hely : Central City
×× foglalkozás : Bloger, Jitters Pincérnő
×× beállítottság :
×× : Iris West Tumblr_inline_ngdqysNqSD1sc3ygs


Iris West Empty
 #1•• TémanyitásIris West   Iris West EmptySzer. Május 13, 2015 4:13 pm

Iris West
Iris ××Huszon éves ×× Civil ×× Candice Patton

Képesség: Nem vagyok meta-human és nem vagyok nagy harcos. Van eszem, amit használok. Van két fülem, amivel hallok. Van két szemem, amivel láttok. Két kezem, amivel tapintok és írok.  Meg persze a csalhatatlan újságírói szimatom, amit nagyon szeretek.




Ismerd meg a jellemem
Írd azt, ami belőled jön. Légy az, aki megfogja a kezem! Bátoríts arra, amire kell! Légyünk önmagunk!.
Ki is vagyok én?
Sosem voltam tökéletes lány, de ki tökéletes a világban.
Megtanultam szeretni apámtól és megtanultam olyan dolgokat, amiket mások nem tanulnak meg kis gyermek korukban. Anyám elvesztése után a családom nekem Apa és Barry volt.
Önállóságot tanultam apu mellett  hiába volt mellettünk, de nem tudta anya szerepét pótolni. Főzni, mosni, takarítani, mindhárman megtanultunk. A közös élet bonyodalmain mindhárman átmentünk, voltak apámmal mindig is vitáim gyermek koromban, hisz a szeme fénye voltam és vagyok még mindig és félt engem mindentől, ami veszélyes. Sosem akarta, hogy veszélyes munkát végezzek, ezért sem engedett rendőrnek, pedig meg lennének hozzá a képességeim. Állóképességem jó és a kitartásom is megvan ahhoz, hogy rendőr legyek és önbizalomban sem szenvedek.
Szeretek kutakodni és az igazság feltárása sem áll messze tőlem. Szeretek emberekkel beszélgetni és közbe azon morfondírozni, hogy mit rejtegetnek előlem.
Az emberi kapcsolatok fontosak számomra és a szeretteimmel való együttlét elengedhetetlenen nem szeretek sokáig haragban és rosszban lenni velük. Szeretem azt gondolni róluk, hogy feltétlen bizalom van köztem és a barátaim között és nagyon rosszul esik, ha véletlenül kiderül nem így van.
Realista embernek gondolom magam, bár a mélyebb kötődésű érzelmi kapcsolataim miatt néha a szívemre hallgatok, mint az eszemre.
Megvannak a jellememből fakadó hibáim és azok is, amelyek a rossz döntéseimből származnak. Nem szívesen beszélek róluk, ezért el is hanyagolnám mennyire akaratos és makacs is tudok lenni.
De mond meg melyik ember tökéletes itt a Földön? Kinek nincsenek titkai? Ki az, akiről tényleg elmondható, hogy ő a tökéletes jóság és a tökéletes ember? Mindenkinek meg van a maga hibái és titkai, amiről nem szívesen beszél. Még nekem is (;
x~xx~x~xx~x~xx~x~xx~x~xx~x~xx~x~xx~x~xx~x~xx~x
Életem története
Miszty×× 20+ ×× ... ×× Main Character: Secret Other Character: Chloe Sullivan.

Ott látni tehetetlenül Barryt a betegágyon, hogy ki tudja felébred-e egyszer? Nagyon rossz érzés kifejezetten, szörnyű érzés. Magam is tehetetlen vagyok, hogy nem tudok semmit sem kezdeni. A várakozás pillanata olyan hosszú és a várakozás maga is fájdalmas pillanat. Mikor ébred fel? Elveszítettem őt. Nem ugyanaz meglátogatni és egy síkú beszélgetésbe elegyedni vele, mint mikor elevenen csevegtünk az egyetemről a munkáról és a mindennap csodáinkról és kis bosszantó esetekről. Hiányozik, az hogy aktív részese legyen az éltemnek.
Szükségem van rá arra, hogy visszatérjen a hétköznapjaimba. Mintha kiszakítottak volna valamit a szívemből úgy hiányzik az, hogy hozzám szóljon.
Ott ülök mellette minden nap és várom a csodát a munka után és a az egyetem után. Ott vagyok a S.T.A.R. Laborban. Legszívesebben sírnék, de erősnek kell lennem nem adhatom fel a reményt, hogy egyszer felébred a kómából. Meg fogom a kezét és el mondom a mai nap eseményeit.
-Barry, képzeld megismerkedtem a kapitányságon Eddie-vel és elhívott randira. Jittersben a főnök megint kikezdett Annával, tudod  azzal a lánnyal, akinek annyira tetszettél. Néha érdeklődik felőled. Aj, Barry, szükségem van rád. - Sóhajtok a mondat végén és fogom a kezét, bárcsak adna valami jelet, hogy hallja bárcsak csodával határos módon felébredne, mint a filmekben. Ez csak egy álom és a képzelgések és a mesék ritkán teljesülnek.
- Megint, beadtam a jelentkezési lapomat a Picture News-nak, remélem most felvesznek, de még nem sikerült meg írnom azt a nagy "sztorit", amire azt mondanám nagy fogás lesz, pedig várom az alkalmat és azt a lehetőséget is és ameddig nem látnak valami kiemelkedőt nem hiszem, hogy felvesznek.  A kapitányságról is hiányolnak még mindig.
Rezeg a telefon a táskámba ami jelzi hogy indulnom kell. Még egy kézszorítás és Barry homlokára egy csók.
- Holnap is el jövök. - suttogom neki. Majd kimegyek a szobából vissza nézek egy pillanatra Barry is azt akarná, hogy éljem az életemet. Erősnek kell lennem.  

Curriculum Vitae
Név: Iris West
Lakhely: ..... Street, Central City
E-mail cím: iris.west@mail.com
Telefon szám: XXXX-XXX
Születési dátum: Central City, 1992. 02. 04.
Családi állapot: Hajadon
Tanulmányaim/ végzettségem:
1998-2010 Central City Központi Általános Iskola és Gimnázium
Irodalom és nyelv tagozata
2010-jelenleg Central City Egyetem Pszichológia szak (végzős hallgató)
Nyelv tudás: Spanyol Középfok, Francia alapfok
Informatikai képesítés: Office csomag szakszerű használata (word, excel, PowerPoint, Access) Kiadványszerkesztő programok (Scribus, Microsoft Oficce Publisher)  Képszerkesztő programok (Photoshop, CorelDraw)
Jogosítvány: Személygépjármű jogosítvány 2011
Munka tapasztalat:
2007-2010 Középiskolai iskolaújság szerkesztője
2012-2014 Egyetemi újság riportere
Hobbi: bowlingozás, sütés
Betöltendő Munkakör: rovatvezető újságírói munkakörbe
(Ezt az önéletrajzot a Central City Picture News szerkesztőségébe nyújtottam be)

Vissza az elejére Go down
Hello, Darling! You can call me
Selina Kyle
Selina Kyle
×× postok : 95
×× hírnév : 3
×× csatlakozás : 2015. Apr. 25.
×× kereslek : ♦️ my hero
×× tartózkodási hely : ♦ on the roof
×× foglalkozás : ♦ diamond thief
×× beállítottság : ♦ badass bitch
×× : Iris West Tumblr_n23l44AWzt1sgzlgyo4_500
Iris West VFZBNfV


Iris West Empty
 #2•• TémanyitásRe: Iris West   Iris West EmptyCsüt. Május 21, 2015 8:36 pm

Elfogadva


Személy szerint én nagyon vártam az et-d, mindig bele-bele lestem, és már a személyiségnél tudtam, hogy tetszeni fog. Örülök, hogy a képesség részt nem hagytad ki, és annak is, hogy ennyire csodálatos lett a jellemed. Teljesen visszaadtad azt az Irist, akit a sorozatban meg lehet ismerni.
Az et-dbe sem tudok belekötni, szívesen olvastam volna tovább, nekem tetszett.
A CV-s megoldás pedig szerintem nagyon ötletes, gratulálok hozzá Meow
Menj foglald le a pofid, ha még nem tetted meg, aztán keress pajtikat Meow
Vissza az elejére Go down
 

Iris West

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC-Universe :: Ami még kell :: Akik már a tagjaink :: Civilians-