DC-Universe

dc-universe
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Facebook
Legutóbbi témák
Tim xx Starfire×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Hétf. Okt. 05, 2015 9:59 pm

Tim xx Starfire×××××××××××××××
Starfire Szer. Szept. 09, 2015 5:47 pm

We are Grounders×××××××××××××××
Vendég Szer. Aug. 26, 2015 2:09 pm

The Change×××××××××××××××
Vendég Vas. Aug. 02, 2015 11:53 am

Agent of Shield×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Kedd Júl. 14, 2015 8:39 pm

Hiányzásnapló×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Pént. Júl. 03, 2015 11:19 am

Aktuális kalandok×××××××××××××××
Admin Hétf. Jún. 22, 2015 2:20 pm

Nanda Parbat - a Démonok feje előtt×××××××××××××××
Ra’s al Ghul Pént. Jún. 19, 2015 7:03 pm

Palmwoods - where your dreams come true×××××××××××××××
Vendég Csüt. Jún. 18, 2015 2:44 pm

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szer. Május 27, 2015 9:29 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zatanna Zatara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, Darling! You can call me
Zatanna Zatara
Zatanna Zatara
×× postok : 1
×× hírnév : 0
×× csatlakozás : 2015. May. 27.
×× kor : 34
×× kereslek : Mágia
Richard "Dick"Grayson
IMPULZUS stb.
J. Contantine
×× tartózkodási hely : Gotham és a világ báremely pontján
×× foglalkozás : Szévűb
×× beállítottság :
×× : Zatanna Zatara Katie110


Zatanna Zatara Empty
 #1•• TémanyitásZatanna Zatara   Zatanna Zatara EmptySzer. Május 27, 2015 9:07 pm

Zatanna Zatara
Zéé ×× 23 ×× Hős ×× Katie McGrath

Képesség: Legnagyobb képességem a varázslás. Kell mást erről elárulnom? A bűvész nem fedi fel a titkait és a trükkjeit, ahogy az erősségeit és gyengeségeit sem. Látod a kesztyűmet, a pálcámat és a kalapomat? Ez mind csak kellék az igazi erőm bennem rejlik és nem az eszközökben.
Egy-két képességemet mégis elárulom neked:
A legegyszerűbb mágiákat már gyermekként elsajátítottam ez nem voltak nehezek, de aztán a nehezebb és még nehezebb tudást is magaménak mondhatom még mindig tanulok, mert végtelen és kimeríthetetlen ez a tudás.

  • Elem mágia:

    • Hidrokinézis (víz)
    • Criokinézis (jég)
    • Pirokinézis (tűz)
    • elektrokinézis (elektromosság)
    • Geokinézis (föld)
    • Aerokinézis (levegő)
    • Photokinézis (fény)
    • Umbrakinézis (árny)


  • Repülés
  • Teleportáció
  • Telekinézés
  • Telepátia
  • Időjárás manipulációja
  • Idő manipuláció (megállíthatom az időt előre és hátra tudok utazni benne)
  • Gyógyítás
  • Dimenziók közti utazás
  • Átváltoztatás  
  • és a többi sok más kisebb és nagyobb apróság


A fentebb felsorolt képességeimet is között is van, amit még tökéletesíteni kell. Igen tökéletesíteni kell és tanulnom kell fejlődnöm kell ezen a téren is, mert mond meg melyik ember vagy idegen lény tökéletes?

Tudod, vannak olyan képességeim is amik nem tekinthető varázslatnak mégis rendelkezek vele, mint a szemfényvesztési trükkök és hipnózis.
Ügyes kézi tusázó vagyok és remek szabaduló művész. Több nyelven is beszélek olaszul franciául és visszafelé is tudok beszélni ez az én különlegességem.
Mostantól hívj Arataz Annataz -nak  Cool




Ismerd meg a jellemem
A mágia is tudomány. CSAK nem tudod meg magyarázni. Puszika és most tűnés.
Jellem? tényleg ismerni akarod? Nehéz lesz belőlem bármit is megfejtened. Mert lehet hogy, amit látsz az csak az egyik szemfényvesztő trükköm és álcám.

Apám az én nagy mesterem tanítóm és mentorom volt mindig is. Felnéztem rá. Hiába próbált engem védeni én a magam útján akartam járni, ezért egy kissé önfejű és makacs lettem. Van egy fajta tanulás vágyam, amivel próbálok felérni apámhoz és a többi szuperhőshöz.
Külsőre magabiztosnak látszódom, de közben nagyon is bizonytalan vagyok. Kevesen ismerik az igazi személyiségemet, hogy milyen is vagyok.
Az a magányos nő vagyok, aki keresi a helyét a világban. Az a lány vagyok aki mások kívánságait tudja teljesíteni, de a sajátját nem.
Meg kellett tanulnom, hogy ne az önös érdekek vezessenek engem, csak így válhatok jóvá és hőssé és olyanná, amilyennek apám nevelt és képzelt el. Vannak sötét titkaim például egyszer vissza akartam hozni apámat a halálból. Meg kellett tapasztalnom, hogy a varázslatnak ára van és néha nagyon nagy az ára, ezt mindenki megtapasztalhatja, ha egy nagy kívánságát teljesítem, a végén mindig rájönnek, hogy amit akartak nem jó nekik és nem hozza meg a boldogságot az a vágyuk az életükbe. De mitől lesznek boldogok az emberek?
Figyelek és cselekszek, néha van pár humoros és csínytevő varázslatom, de erről talán a liga tagjai többet tudnak mesélni, hogy mivel bosszantom fel őket, ha nem is szánt szándékkal, de ki hozom a sodrukból őket.
Keresem önmagam, mert még hiányzik belőlem valami, de nem tudom mi. Remélem megtalálom magam és a helyem ebben a hatalmas univerzumba és egy nagy és emlékezetes hős lehetek az emberek szemében.

Többet akarsz tudni róla? Akkor gyere és próbálj megismerni közelebbről. Sok sikert kívánok hozzá.
Életem története
Bűvész ×× 21 ×× Van egy kevés ×× ---

Ide kéretik a csodálatos előtörténeted, amire két heted van, és 300 szó a minimum. Nem olyan nagy mennyiség ez, hogy ne lehessen teljesíteni ennyi idő alatt. Nincs megszabva, hogy az élettörténeted írod le, vagy csak egy részt ragadsz ki, teljesen rád van bízva minden, csak igényes legyen.Ide kéretik a csodálatos előtörténeted, amire két heted van, és 300 szó a minimum. Nem olyan nagy mennyiség ez, hogy ne lehessen teljesíteni ennyi idő alatt. Nincs megszabva, hogy az élettörténeted írod le, vagy csak egy részt ragadsz ki, teljesen rád van bízva minden, csak igényes legyen.
Ide kéretik a csodálatos előtörténeted, amire két heted van, és 300 szó a minimum. Nem olyan nagy mennyiség ez, hogy ne lehessen teljesíteni ennyi idő alatt. Nincs megszabva, hogy az élettörténeted írod le, vagy csak egy részt ragadsz ki, teljesen rád van bízva minden, csak igényes legyen.Ide kéretik a csodálatos előtörténeted, amire két heted van, és 300 szó a minimum. Nem olyan nagy mennyiség ez, hogy ne lehessen teljesíteni ennyi idő alatt. Nincs megszabva, hogy az élettörténeted írod le, vagy csak egy részt ragadsz ki, teljesen rád van bízva minden, csak igényes legyen. Ide kéretik a csodálatos előtörténeted, amire két heted van, és 300 szó a minimum. Nem olyan nagy mennyiség ez, hogy ne lehessen teljesíteni ennyi idő alatt. Nincs megszabva, hogy az élettörténeted írod le, vagy csak egy részt ragadsz ki, teljesen rád van bízva minden, csak igényes legyen.

Ide kéretik a csodálatos előtörténeted, amire két heted van, és 300 szó a minimum. Nem olyan nagy mennyiség ez, hogy ne lehessen teljesíteni ennyi idő alatt. Nincs megszabva, hogy az élettörténeted írod le, vagy csak egy részt ragadsz ki, teljesen rád van bízva minden, csak igényes legyen.Ide kéretik a csodálatos előtörténeted, amire két heted van, és 300 szó a minimum. Nem olyan nagy mennyiség ez, hogy ne lehessen teljesíteni ennyi idő alatt. Nincs megszabva, hogy az élettörténeted írod le, vagy csak egy részt ragadsz ki, teljesen rád van bízva minden, csak igényes legyen.

Vissza az elejére Go down
 

Zatanna Zatara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC-Universe :: Ami még kell :: Félkész karakterek-