DC-Universe

dc-universe
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Facebook
Legutóbbi témák
Tim xx Starfire×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Hétf. Okt. 05, 2015 9:59 pm

Tim xx Starfire×××××××××××××××
Starfire Szer. Szept. 09, 2015 5:47 pm

We are Grounders×××××××××××××××
Vendég Szer. Aug. 26, 2015 2:09 pm

The Change×××××××××××××××
Vendég Vas. Aug. 02, 2015 11:53 am

Agent of Shield×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Kedd Júl. 14, 2015 8:39 pm

Hiányzásnapló×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Pént. Júl. 03, 2015 11:19 am

Aktuális kalandok×××××××××××××××
Admin Hétf. Jún. 22, 2015 2:20 pm

Nanda Parbat - a Démonok feje előtt×××××××××××××××
Ra’s al Ghul Pént. Jún. 19, 2015 7:03 pm

Palmwoods - where your dreams come true×××××××××××××××
Vendég Csüt. Jún. 18, 2015 2:44 pm

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szer. Május 27, 2015 9:29 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Darius Winter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, Darling! You can call me
Darius Winter
Darius Winter
×× postok : 18
×× hírnév : 0
×× csatlakozás : 2015. May. 18.
×× foglalkozás : Katona
×× beállítottság : Bad
×× : Darius Winter Tumblr_m72kbwJFEw1rooebp


Darius Winter Empty
 #1•• TémanyitásDarius Winter   Darius Winter EmptyHétf. Május 18, 2015 5:27 pm

Darius Winter
Darius ×× 31 ×× meta-human ×x Taylor Kitsch

Képesség: Szuperkatona vagyok, ami azt jelenti, hogy erősebb, kitartóbb vagyok, mint az átlagosak. Az állóképességem is sokkal jobb. Nincs szükségem sok alvásra, a szérum miatt amit beadtak fejlettebbek lettek a reflexeim is.




Ismerd meg a jellemem
rövid ×× egysoros ×× idézet jön ide ×× a karakteredtől

Elég magas teremtés vagyok, na nem egy kétajtósszekrényt kell elképzelni, de a katonaság miatt szépen kidolgozott lett a testem, eltunyulva nem is lehet az ember a Navy Seals-ben. Oda bekerülni nem kis teljesítmény, nem is sokan képesek befejezni, van aki az első hét után megkongatja a harangot, hogy vége van, nem bírom tovább. Mondjuk volt amikor én is inkább hazamentem volna. Viszont elkezdtem akkor már be is fejezem, mint minden mást amibe belekezdek.
A jobb karomat hegek borítják,s a felsőtestemen is található pár sérülés nyom, a közelemben lévő robbantás miatt. Isten szeret engem, mert túléltem, igaz nem tudtam használni a kezemet, mert az inak,s izmok tönkrementek. Majdnem egy éves rehab után feltudtam emelni a kávés bögrémet. Nem csodálatos? Ez volt életem legrosszabb időszaka, és a menyasszonyomnak is, mert a szeszélyeimet ő viselte el.
Alapjáraton szentimentális vagyok, szégyen nem szégyen, de szeretek romantikus sétákat tenni az arámmal, romantikus filmeket már nem nézek vele, mégis csak katona voltam, nekem is van tartásom. Szeretem, ha minden úgy megy ahogy azt én elképzelem, a hiba esélye nálam nagyon alacsony, talán, sőt biztos a volt munkám miatt mert ott egy icipici hiba miatt a csapat élete veszélybe kerülhetett volna.
A hajam barna, a szemeim szintén, a drágám szerint néha kiskutyás a tekintetem. Szeretek kényelmesen öltözködni, póló és farmer kombináció tökéletesen megfelel. Ha az esemény megkívánja akkor az öltönyt is feltudom venni, de a nyakkendőt akkor sem. Emellett karban tartom magam edzéssel, mert az fontos
Életem története
Tessa ×× kor ×× tapasztalat ×× multik

2011. augusztus 22. 13:56
Újabb robbantás történt az este, kb. tizenegy órakor. Le se feküdtem, az evakuálás sok időt elvett, s a bombák keresése szintén. Ha egy napot nyugodtan lennének ezek az imádkozó sáskák, annyira nem kérek sokat, csak egy napot. Kimerültünk mindannyian, ránk férne egy kiadós alvás, de ez nagy kiváltság főleg nekünk, minket ilyen helyzetekre is kiképeztek, bírnunk kell a strapát. Bármilyen időben 110%-on kell teljesítenünk, ilyenkor a saját korlátainkat feszegetjük, mert a túlélés a cél.
- Ezredes, valami nincs rendben, Schwarcz nem válaszol! – lép elém Smith, ugyan elhadarja az egészet viszont látom rajta, hogy aggódik, ahogy én is, de én nem mutatom, mert nem tehetem. Őrszemnek állítottam be a keleti irányba, s ha nincs ott rajtunk üthetnek elég keményen.
- Azonnal megkeressük, ezentúl csapatban mozgunk, érhető voltam? – szólok bele a rádióba, a többi emberem megjelenik mellettünk, óvatosan lépdelünk a törmeléken keresztül, a másik csapat messzebb van, ha segítség kell nem érnek ide időben. Csak magunkra számíthatunk, ebben a tetves istenverte porfészekben.
-  Uram, megtaláltam…! – Smith ráz vissza a való világba, az agyam küldi a jeleket, hogy ne nézzem meg, rohanjak ahogy csak a lábam bírja, megfeszítem az izmaimat. Schwarz testében több golyó ütötte a seb tátongott, a fél feje sem volt meg, közvetlen közelről adott le valaki egy lövést, talán még élt mikor ezek a mocskok ezt csinálták vele.
- A k*rva életbe.. – sziszegek halkan, az én hibám, én küldtem ide, ha máshova küldöm nem ez lenne a végkifejlet.
- Kingston, menjen vissza a Hummerhez, értesítse a bázist, hogy van egy halott bajtársunk. – intek, hogy siessen, közben letépem a dögcédulát a testvérünk nyakából. Ennyi, csupán ennyi marad egy bajtársból.
Motoszkálásra leszek figyelmes, azonnal a zaj forrásához emelem a fegyverem, ha ellenség rögtön golyót repítek belé, kérdezés nélkül. A fekete ruhába öltözött férfi kezében nagyon jól tudom mi van, ha megnyomja azonnal felrobban, öngyilkos merénylővel van dolgunk.
- A fal mögé! – üvöltöm el magam, a másodperc tört része alatt kellett mindent átgondolnom, s ott védettebbek vagyunk, nem sokkal, de talán nem halunk meg.
A merénylő felrobbantja magát, a hulláma feldönt a lábamról, telibe talált, mert én voltam az elsődleges vonalon. Nem is emlékeztem utána semmire, elsötétült előttem a világ.
2011. augusztus 29.
Egy héttel ébredtem fel a baleset, mármint szerintem egy hét telt el, amúgy fogalmam sincs mennyi idő telt el. Lépteket hallottam, a fejemet akartam felemelni, de nem tudtam a csuklómat, s a fejemet is szíjak tartották. Mi a francért? MI történt pár nap alatt?
- Winter van egy rossz, meg egy jó hírem. Melyikkel kezdjem? – lépett hozzám a tábornok..
- Talán a legelején Uram.
- Nos, meghalt, de hála egy kezdetleges programnak, s a menyasszonya engedélyének hála  újra él. Maga Winter csodálatos kísérleten vett részt, melynek a célja, hogy szuperkatonát hozzunk létre, aki akár képes elvégezni négy-öt ember munkáját is.
- Mégis milyen kísérleti patkányt csináltak belőlem?
– néztem rá érzelemmentes arccal.
- Ne nevezze magát így, mert nem az.  Ön volt alkalmas erre, a szérum amint bejutott a testébe a gyenge sejteket elpusztította végül újakat teremtett, ezért sokkal erősebb, ellenállhatóbb lesz. – veregette meg a vállamat, majd ott hagyott. A saját családtagom árult el, s vetett bele egy kísérletbe, mert önző módon életben akart hagyni.  Ha valakinek halnia kell, mert magához szólította a túlvilág akkor engednie kell, nem pedig mindenféle kísérletbe belevetni . Élet lesz ez egyáltalán? Inkább érzem magam az ország qrvájának, mint hősnek.
2011. október
Tesztek, kiképzések, kimerültségig tartó edzések után megszületett Black Soldier. Nem a bőrszínemre utal a nevem, hanem az egyenruhámra ami speciális anyagból készült.
Első bevetésemet sikeresen hajtottam végre. Kimentettem egy magas hatalmú vezetőt a tálibok karmai közül. Persze a sikeres dolog miatt tényleg az ország ribanca lettem, bármikor bevetettek, akkor is, ha három napja nem aludtam semmit sem.
2015 Napjainkban
A szuperkatona programnak annyi. Szigorúan titkos volt egészen a múlt hónapig. Feltörték azt a gépet amin ezeket az információkat tárolták. Rögtön fel is tették a netre. Természetesen a neveket is feltették, s a címeket is, így a sajtó nem hagyott minket békén. Mert nem csak én voltam így, hanem mások is. Volt aki önként jelentkezett erre, másokat a halálból hozták vissza, de olyanok is voltak akik belehaltak ebbe.
Egy hónapja vagyok itthon, bujkálok a sajtó elől. Teljesen egyedül vagyok itthon, na jó ez nem igaz, van velem egy kutya , Billy. Örökbe fogadtam, bombakereső kutya volt, de egy balesetben részlegesen megsüketült az egyik fülére, mehetett volna a menhelyre, de azt meg nem akartam.
- Gyere Billy menjünk sétáljunk egy kicsit. – vettem a kezembe a hámot, majd ráadtam, fejembe húztam a kapucnimat.
Csak egy férfi akartam lenni, aki pár évig szolgálja a hazát, majd családot alapít, de már négy éve nem láttam azt akivel ezt szerettem volna, s azt sem tudom, hogy mit csinál, pedig kerestem.


Vissza az elejére Go down
Hello, Darling! You can call me
Selina Kyle
Selina Kyle
×× postok : 95
×× hírnév : 3
×× csatlakozás : 2015. Apr. 25.
×× kereslek : ♦️ my hero
×× tartózkodási hely : ♦ on the roof
×× foglalkozás : ♦ diamond thief
×× beállítottság : ♦ badass bitch
×× : Darius Winter Tumblr_n23l44AWzt1sgzlgyo4_500
Darius Winter VFZBNfV


Darius Winter Empty
 #2•• TémanyitásRe: Darius Winter   Darius Winter EmptyCsüt. Május 21, 2015 9:47 pm

Elfogadva!

First of all... imádom a pofid, mondtam már? *-* szerintem egész nao el tudnám nézegetni a profilodat Rolling Eyes
Folytassuk azzal, hogy imádom a katonákat is, olyan elragadó személyiségek.... na jó, nem így gondolom, de ettől még imádom az erős természetű embereket, és pont ezért a képességed is nagyon tetszik nekem. Super Soldier! Így foglak hívni, vagy csak valami nyálasnak Razz
A leírásod korrekt, minden benne van, aminek benne kell lennie, bár szerintem regélhettél volna arról, amit a tükörben látsz, de majd arról regélek én neked Very Happy
Az et tetszik, húzhatom én itt a dolgot, mint a mézesmadzagot, de nem fogom ezt tenni, csak utadra engedlek. Foglald le a csodás pofidat, aztán irány játszani. Egyre már elrabolak, tudod Razz
Vissza az elejére Go down
 

Darius Winter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC-Universe :: Ami még kell :: Akik már a tagjaink :: Meta-human-