DC-Universe

dc-universe

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Facebook
Latest topics
Tim xx Starfire×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Hétf. Okt. 05, 2015 9:59 pm

Tim xx Starfire×××××××××××××××
Starfire Szer. Szept. 09, 2015 5:47 pm

We are Grounders×××××××××××××××
Vendég Szer. Aug. 26, 2015 2:09 pm

The Change×××××××××××××××
Vendég Vas. Aug. 02, 2015 11:53 am

Agent of Shield×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Kedd Júl. 14, 2015 8:39 pm

Hiányzásnapló×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Pént. Júl. 03, 2015 11:19 am

Aktuális kalandok×××××××××××××××
Admin Hétf. Jún. 22, 2015 2:20 pm

Nanda Parbat - a Démonok feje előtt×××××××××××××××
Ra’s al Ghul Pént. Jún. 19, 2015 7:03 pm

Palmwoods - where your dreams come true×××××××××××××××
Vendég Csüt. Jún. 18, 2015 2:44 pm

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szer. Május 27, 2015 9:29 pm-kor volt itt.

Share | 

Harleen Quinzel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, Darling! You can call me
Harleen Quinzel
×× postok : 1
×× hírnév : 0
×× csatlakozás : 2015. May. 11.
×× kor : 29
×× tartózkodási hely : ahol Joker
×× foglalkozás : terapeuta
×× beállítottság : veszélyes
×× : I'm a trained therapist.

#1•• TémanyitásHarleen Quinzel   Hétf. Május 11, 2015 8:59 pm

Harleen Quinzel
Harley ×× 27 ×× anti-hero ×× Margot Robbie

Jellem:
Ne aggódj, a fejemre estem!
Mostanában sokszor hallom vissza, hogy őrült vagyok és kiszámíthatatlan, mint egy vihar, sosem tudni, hogy hol csapok le, de én úgy érzem, hogy ennél sokkal több vagyok. Voltam már naiv, azonban megtanultam, hogyha túlságosan is emberbarát vagyok, akkor könnyen bánthatnak; és voltam már komoly is, de rájöttem, hogyha túl komolyan veszek mindent akkor kimarad mindenből a móka. Eleinte nem találtam az arany középutat, vagy túl komoly voltam, vagy túlságosan is elvicceltem a dolgokat és nem törődtem semmivel. Kitaszított voltam, senki sem értett meg, én viszont mindenkit megértettem. Meghallgattam az emberek mondanivalóját és próbáltam rajtuk segíteni, rajtam azonban senki sem segített, senki sem hallotta néma sikolyaimat. Mintha egy dobozban lettem volna, amit senki sem mer kinyitni, csak belepillantanak, majd arrább teszik, mert félnek, hogy valami szörnyűséges van benne. Pedig annyi szeretet tudtam volna adni. A fejemben talán nem volt minden rendben, de ez ugyanígy elmondható lenne a világra is, márpedig ez nagyobb gond. Nem mondanám, hogy utálom az embereket, az túl erős kifejezés lenne, de mindenképpen utálom a tetteiket. Késő megváltoztatni őket, így úgy döntöttem kicsit besegítek a végzetüknek Jokerrel karöltve.
Joker. Miért is van az, hogy bármikor, mikor felmerül ez a név, két érzelem önt el. Egyszerre félek és érzek földöntúli örömöt. Valaki végre észrevett, valaki végre megért, és ezt fel is tudja ellenem használni. Bárhogy is legyen sikerült a bőröm alá férkőznie, olyannyira, hogy bátran állok mellette, miközben mögöttünk a tűz épp elemészt egy házat és szilánkok repkednek a levegőben. Pont, mint egy romantikus-akció-vígjáték filmben.
Említettem már, hogy milyen nagy szívem van? Hogy iszonyodok a pókoktól, de sosem lennék képes ártani egynek sem? Hogy mennyi játékot és plüsst tartalmaz a szobám? Nem? Nos, akkor legközelebb mikor találkozunk, majd fogom!
Yahtzee!

Képesség: Kivételes beépülő képességem van, vagyis bármilyen helyzetben jól ki tudom hozni magamat, és elhitetni az emberekkel, hogy csak egy szőke liba vagyok. (a libák egyébként aranyosak, de nagyon erőset tudnak csípni)Manipulálásnak is lehet nevezni, ami tudok, végül is terapeutaként ezt is megtanultam, és szívélyesen szoktam alkalmazni egyes embereken. Gyorsan feltalálom magam kényes helyzetekben, de ha kell erőszakot is tudok alkalmazni. Hajlékony vagyok és edzett, ami jól jön ha harcolásra kerül a sor.

Életem története
lis ×× 18 ×× 4 év ×× lehet hogy lesz...

Nevetés hangja visszhangzott az elmegyógyintézet falai között. Olyasféle, ami a normális embereket kiüldözi a világból, és arra készteti őket, hogy olyan messzire menjenek ettől a helytől, amennyire csak tudnak. Ja, persze a normális emberek nem is lesznek önkéntesek egy elmegyógyintézetben, de eddig még sosem állítottam magamról, hogy az lennék. Az első napomon az intézetben ítélkező tekintetek követtek mindenhová, és a hátam mögött hallottam, ahogy összesúgnak az emberek.
Szerinted meddig fogja bírni?
Két percet sem adok neki.
Jó a segge...

Az első gondolatom az volt, hogy majd én megmutatom nekik, milyen fából is faragtak engem. Sok mindent kibírtam már életem során, nem most fog eljönni a pillanat, amikor feladom. Kaptam egy külön szobát, pont az intenzív osztály mellett, ahol nevetésre ébredtem és nevetésre keltem. Valaki mindig nevetett, és - talán szomorú, de bevallom - ez engem is mindig felvidított. Egy félmosoly szaladt fel arcomra bármikor meghallottam azt a bizonyos nevetés, és egy idő után már bármikor és bárhol képes voltam felismerni. Különös volt, ahogy a hangja lejtett, mintha rejtegetne valamit, és a nevetésével akarná az emberek tudtára adni, mi is bántja őt. A fülembe mászott és ha akartam volna se tudtam volna elfejetni, hisz minden egyes nap hallottam.
Lassan kezdtem elismeréseket szerezni, és gúnyolódások helyett dicséretek követték lépteimet. A kollégáimmal egyenlő felek lettünk, de ehhez több hónap kellett, és hónapokon keresztül kínzott a kérdés. Vajon kihez tartozik az a hang?
A függője lettem, ha egy nap nem hallottam, a hangulatom is rossz lett és mindenkivel bunkó voltam, pedig alapjáraton nem vagyok egy gonosz ember. Azonban, amint újra a fülemben csengett, máris jó kedvre derültem. Eddig még sosem függtem semmitől, így ez is egy új érzés volt, amit megtapasztalni jobb volt, mint hallani róla. Persze, ha a levegőt és a vizet nem számítjuk, amitől igazából minden ember függ.
Azt hiszem éjfél körül járhatott, és épp valami megnyugtató zenét játszottak a kifüggesztett hangfalakon keresztül. Delfinek és hullámok hangjai, mintha ez bárkit is megnyugtatna egy ilyen ijesztő helyen. Bárki, aki belépett ide vagy örökre itt maradt, vagy rögtön elmenekült. Nem volt középút. Az egyik munkatársam - akinek csak azért tudtam a nevét, mert a csíptetőre volt írva - épp egy szökési kísérletet mesélt el, ami pár évvel ezelőtt történt. Nem igazán figyeltem oda a mondanivalójára, túlságosan is fáradt voltam aznap, de rögtön felébredtem, mikor már nem csak a zenét, és Troy, vagy Tony vagy fene se tudja kinek a monoton hangját hallottam.
- ... és nem fogod elhinni, a rendőrök...
- Mi ez a hang? - vágtam közbe a mondanivalójába mit sem törődve, mintha nem tudnám mi lenne az.
- Valamelyik őrült megint rákezdett - látszott rajta, hogy nem örült, hogy félbeszakítottam, de a legkevésbé sem érdekelt.
- Nem, úgy értem, ki ez? - erélyesen néztem rá. Most akartam választ kapni.
- Joker - válasza egy egyszerű név volt, ami bennem sok bonyodalmat indított el.
Ajkaim széles mosolyra húztam.
Yahtzee!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Hello, Darling! You can call me
Selina Kyle
×× postok : 95
×× hírnév : 3
×× csatlakozás : 2015. Apr. 25.
×× kereslek : ♦️ my hero
×× tartózkodási hely : ♦ on the roof
×× foglalkozás : ♦ diamond thief
×× beállítottság : ♦ badass bitch
×× :

#2•• TémanyitásRe: Harleen Quinzel   Kedd Május 12, 2015 7:40 pm

Elfogadva!

Ez aztán nem semmi:o komolyan, tökéletesen hoztad a kataktert, a jelleme nagyon jó lett és az et volt a megy a fagyin! Szép kerek egész lett, nagyon jól írsz, olvastatták magukat a betűk, és csodálatos lett. Csak ámulok és nagyon jó hölgyet választottál, érdekes egy lány. Azt hiszem nyomon fogom követni a játékaidat, mert szívesen olvastam volna még tovább Meow
Fuss foglalózni, várd ve Jokert aztán rabold el, vagy, hagyd, hogy elraboljon Very Happy
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Harleen Quinzel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal