DC-Universe

dc-universe
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Facebook
Legutóbbi témák
Tim xx Starfire×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Hétf. Okt. 05, 2015 9:59 pm

Tim xx Starfire×××××××××××××××
Starfire Szer. Szept. 09, 2015 5:47 pm

We are Grounders×××××××××××××××
Vendég Szer. Aug. 26, 2015 2:09 pm

The Change×××××××××××××××
Vendég Vas. Aug. 02, 2015 11:53 am

Agent of Shield×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Kedd Júl. 14, 2015 8:39 pm

Hiányzásnapló×××××××××××××××
Tim Drake-Wayne Pént. Júl. 03, 2015 11:19 am

Aktuális kalandok×××××××××××××××
Admin Hétf. Jún. 22, 2015 2:20 pm

Nanda Parbat - a Démonok feje előtt×××××××××××××××
Ra’s al Ghul Pént. Jún. 19, 2015 7:03 pm

Palmwoods - where your dreams come true×××××××××××××××
Vendég Csüt. Jún. 18, 2015 2:44 pm

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szer. Május 27, 2015 9:29 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jonathan Hale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello, Darling! You can call me
Jonathan Hale
Jonathan Hale
×× postok : 6
×× hírnév : 0
×× csatlakozás : 2015. May. 25.
×× foglalkozás : Író
×× beállítottság :


Jonathan Hale Empty
 #1•• TémanyitásJonathan Hale   Jonathan Hale EmptyHétf. Május 25, 2015 1:33 pm

Jonathan Hale
Jon ×× 31 ×× civil ×× Jeremy Renner

Képesség: Hatalmas képzelőerő, ha már író vagyok.




Ismerd meg a jellemem
rövid ×× egysoros ×× idézet jön ide ×× a karakteredtől

Nem vagyok egy bonyolult jellem mármint legalább is szerintem. Bár tény, hogy nem vagyok a legegyszerűbb eset. Kissé melankolikus a személyiségem főleg mikor begubózom három-négy napra mert ihletem támadt és azt muszáj leírnom. Ezt a rendes ember nem érti meg, szerencsére nekem olyan társ jutott akinek nem probléma, ha begubózom, bár rend szerint szeretne engem kirugdosni a szobából, ami elég ritkán sikerül neki, de azért imádom a kis kirohanásait.  Ha ő nem lenne valószínűleg az se tűnne fel, hogy ennem kéne, vagy fürdenem, mert olyan is volt, hogy nem mentem a fürdőbe se, mert fontosabb volt a gépem billentyűzetét ütögetni.  
Alapjáraton egy kedves, humoros harmincas fickó vagyok, akinek az írásnál már csak a menyasszonya fontosabb. Mert tényleg ő az aki az életemnél is fontosabb.

Életem története
Tessa ×× kor ×× tapasztalat ×× multik

A kis szobában ültem, a határidő a nyakamon lihegett, nekem pedig be kellett fejeznem a könyvemet, mert a kiadó igen csak szúrós szemmel nézne rám, hogy már megint csúszok két napot. Nem mintha a világ vége lenne, de szerintük igen. Szerintem meg karót nyelt seggfejek, de ezt csak magamnak szoktam megjegyezni, meg Pippának, ha éppen érdeklődik a könyvem felől. Mindig szokott, s ő olvashatja el először a kéziratomat is. A kávés bögrémért nyúlok, szomorúan konstatálom, hogy kifogyott.
- A fenébe.. Pippa! – kiabáltam el magam, de nem érkezett válasz. Lehet nincs itthon? Vagy itthon van, de kiakar csalogatni. Teljesen mindegy melyik ok miatt nem jön ide, akkor is ki kell mennem. Egy sóhajjal toltam ki magam alól a széket.
- Tiszta pólóra van szükségem, meg egy alapos zuhanyzásra, és nappal van vagy éjszaka? – motyogtam az orrom alatt közben kislattyogtam a nappaliba. Se Brody, se Pippa. Közben észrevettem egy papírfecnit az asztalon.
- Szóval futni mentek, de minek? A sok ember közé…Nem értem ezt a mániát. – csóváltam meg a fejemet. Kimenni az emberek közé ilyenkor?A boltba se merek kimenni, igen néha kicsit depressziós vagyok és akkor isten se vesz rá, hogy bármit is csináljak.
Elvonultam a fürdőbe, egy gyors zuhanyra, aztán tiszta ruhát vetem fel. Ez is rám fért már. De pont ilyenkor nincs itthon amikor minden időmre szükség van. Halk sóhajjal mentem be a konyhába kerestem magamnak valami ennivalót, meg feldobtam egy újabb adag kávét is. Talán ennyi elég lesz, mert már nem sokat kellett írnom, csak az utószó volt már hátra. Mosolyogva néztem az ajtót felé.
- Hello haver. – veregettem meg Brody oldalát, majd a menyasszonyomhoz léptem és gyengéd csókot nyomtam az ajkaira.
- Hamarosan kész vagyok, és olvashatsz, meg elmehetünk valahova, mondjuk egy moziba. Vagy akármi, egy étterem is, mert tudom, hogy megint remeteként éltem egy egész hétig. – öleltem magamhoz és mélyen beszívtam az illatát.



A hozzászólást Jonathan Hale összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 26, 2015 10:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hello, Darling! You can call me
Pippa Levis
Pippa Levis
×× postok : 14
×× hírnév : 0
×× csatlakozás : 2015. May. 11.
×× tartózkodási hely : ∆ metropolis
×× foglalkozás : ∆ be a freak
×× beállítottság : ∆ good
×× : Jonathan Hale Tumblr_m41pa4uPEd1qb6ewz
Jonathan Hale Tumblr_mcm99tjvRC1rdov63o1_500


Jonathan Hale Empty
 #2•• TémanyitásRe: Jonathan Hale   Jonathan Hale EmptyHétf. Május 25, 2015 10:40 pm

Elfogadva!

Hát, csak összehoztuk ezt és itt vagy és imádlak *-*
Nem foglak agyondicsérni megfogadtam, mert tudod, hogy imádom a pb-d, azt is ahogy írsz, na meg usert is a karakter mögöt, de nem vagyok elfogult Nyal
A jellem tömör volt, de lényegretörő, teljesen illik ahhoz, amit leírtál.
A szerepjátékos példa is tetszet, szóval egy rossz szavam sem lehet *-*
Foglald le a szép pofid, aztán hagyj fel a remete élettel, mert lemaradsz itten a fontos dolgokról ><
Vissza az elejére Go down
 

Jonathan Hale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC-Universe :: Ami még kell :: Akik már a tagjaink :: Civilians-